Find Jobs Hiring Now Near You!

Get Jobilize Mobile App

Get Jobilize Job Search Mobile App Now

Receive real-time job alerts and never miss the right job again

Get it on Google Play Download on the App Store
Piekarz

Schiever Polska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • sporządzanie chlebów gatunkowych, • obsługa pieców piekarniczych, • odpiek pieczywa. • WYMAGANIA: • doświadczenia w pracy na stanowisku piekarza lub cukiernika lub wykształcenia w tym kierunku, • zaangażowania w pracę, • umiejętności pracy w...

Cukiernik

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • produkcja artykułów cukierniczych • obsługa pieców w celu odpieku • WYMAGANIA: • doświadczenia na oferowanym stanowisku lub wykształcenia w tym kierunku • zaangażowania w pracę • umiejętności pracy w zespole • OFERUJEMY: • umowę o pracę na...

Pracownik Hali - Dział Tradycja

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • praca na dziale tradycyjnym ze świeżym asortymentem (mięso, wędliny, drób itp.), • codzienne dbanie o ekspozycję produktów, • dbanie o porządek na dziale, • umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych, • bezpośrednia obsługa klienta. • WYMAGANIA:...